Grafik zajęć

Nowy grafik – obowiązuje od 01.03.2024r.

Z radością przedstawiam nowy grafik zajęć grupowych. 😊😊😊
Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 501 449 554 – poproszę w formie Sms-a 🙏
 
 
 
Info i wytyczne dla ćwiczących w obostrzeniach COVID:

Bardzo Was proszę o zapoznanie się z nowymi zasadami uczestnictwa w zajęciach:
💜 Zgodnie z obowiązującymi limitami osób na zajęciach może być max 10 osób, w związku z tym na zajęcia obowiązują zapisy.
Zapisów dokonujemy tylko na bieżący tydzień, wysyłając SMS pod nr tel. 501 449 554 – podając imię i nazwisko i oczywiście dzień ( można na dwa zajęcia, jeśli tak planujemy) .
Zajęcia nieodwołane wcześniej niż 24 godz. przed będą potraktowane jako odbyte. Szanujcie proszę to, że miejsc jest mniej i być może ktoś inny mógłby skorzystać . 🙏
💜 Miejsca do rozłożenia mat będą oznaczone, proszę Was jednak o zachowywanie zalecanych odstępów między matami.
Cała reszta zaleceń dot. bezpieczeństwa, dezynfekcji i korzystania z sanitariatów jest wywieszona w Yoga Academy.
💜 Przed zajęciami poproszę Was o podpisanie stosownego oświadczenia, natomiast proszę o odpowiedzialność za bezpieczeństwo innych osób.🙏
💜 W miarę możliwości bardzo proszę o korzystanie ze swojej maty i wchodzenie na salę w skarpetkach 🙏
💜 Ponieważ limity obowiązują także w szatni, więc jeśli możesz — przyjdź przygotowany/a na zajęcia. 🙏
💜 Wejścia z OK System są zawieszone do odwołania. 🙏

Niezależnie od wszystkiego ogromnie się cieszę na te spotkania 🥰😘😍 Do zobaczenia!🙏

 


Joga to zestaw określonych pozycji, których praktykowanie służy odnajdywaniu wewnętrznej harmonii oraz budowaniu świadomości, to ćwiczenia fizyczne i odpowiednie techniki oddychania, to wypracowanie równowagi mięśniowej i posturalnej, co sprzyja lepszej koordynacji ruchowej, to zapobieganie zwyrodnieniu stawów oraz kręgosłupa, zwiększenie zakresów ruchu, obniżenie poziomu stresu, zmniejszenie napięć i blokad w ciele, to siła i elastyczność.

O naszych zajęciach:

Hatha Joga – zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania, odpowiednia również dla początkujących, tradycyjny wariant jogi, joga klasyczna, spokojna, z elementami flow.

Vinyasa Joga – joga dynamiczna składająca się z płynnych sekwencji ruchów, odpowiednia dla osób znających podstawy praktyki jogi, podstawowe pozycje oraz pracę z oddechem.

Yoga zdrowa miednica- zdrowy kręgosłup – zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania, ćwiczenia odciążające i wzmacniające kręgosłup, regulujące napięcie mięśniowe, stabilizujące kręgosłup oraz usuwające bóle pleców.