Koncert Relaksacyjny na Misach i Gongach

PIĄTEK, 19 MAJA 2023 O 19:30 – 21:00
 
Czas trwania: 1 godz. 30 min
 
Publiczne Każdy na Facebooku i poza nim
Zatrzymaj się na chwilę i podaruj sobie podróż do wewnątrz siebie, otulając się niezwykłą wibracją i zapachem. Pobądź ze sobą, poobserwuj, uspokój umysł i rozluźnij ciało. Zanurz się w przestrzeni serca i poczuj harmonię. 💜
Terapia dźwiękiem przeznaczona jest dla każdego i pomaga radzić sobie ze stresem, zmęczeniem, stanami depresyjnymi, napięciem i bezsennością. Wspomagana delikatną pracą z ciałem i uważnym oddechem pomoże Ci wejść w stan głębokiego relaksu.
Podaruj sobie ten piękny czas.💜
Sesja trwa 1h i 15 minut, Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na wydarzenie obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki. Zapisy na profilu Yoga Academy Szczecin , bezpośrednio w recepcji lub pod nr tel. 501 449 554 ( Asia).
🙏ZAPRASZAMY
Cena: 70 pln
 
Terapia dzwiękiem wchodzi w obręb naturopatii, naturalnych metod leczniczych. Ta sesja podniesie nasza energię życiową na poziomie – fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym, zsynchronizuje półkule mózgowe, dzięki dobroczynnemu działaniu fal alfa wprowadzi w głęboki stan relaksu, zbalansuje i oczyści.
Terapia dźwiękiem: dla kogo?
Metoda nie powoduje skutków ubocznych, jest bezpieczna i nieinwazyjna, choć powinny się jej wystrzegać chorzy z rozrusznikiem serca oraz osoby pod wpływem środków psychotropowych.
Zwolennicy terapii dźwiękiem zalecają go w przypadku następujących dolegliwości i schorzeń:
przewlekły stres,
napięcie,
zmęczenie,
depresja,
schizofrenia,
nerwica,
bezsenność,
bóle kości i mięśni,
migreny,
problemy z krążeniem.
Dźwięki i wibracje mis tybetańskich, pobudzają nie tylko receptory sluchowe, ale i te umieszczone na skórze oraz błonach śluzowych. Sygnały z receptorów, w postaci drgań i wibracji, docieraja do każdej komórki naszego ciała. Mają wpływ na szybsze krążenie krwi, poprawiaja prace narzadow wewnetrznych, szybciej usuwają toksyny.
Najcenniejszym efektem jest samouzdrawianie naszego organizmu i regeneracja. Stopniowo usuwane są blokady, napięcia – te z poziomu fizycznego jak i psychicznego.
Koncert trwa godzinę. Wszyscy uczestnicy leżą na plecach, stopy, na ktorych znajduje sie najwiecej receptorow powiazanych z narzadami wewnętrznymi maja skierowane w strone fal dzwiekowych wydawanych przez uderzane misy.
Misom o różnej wielkości i wadze przypisane są odpowiednio tony dźwiękowe powiązane z naszymi konkretnymi czakrami – kanały energetyczne o wibracji właściwej dla swojej funkcji.
Aby terapia dzwiekiem przyniosla lepsze efekty, należy mieć na sobie ubrania z naturalnych tkanin i przed zabiegiem wypic co najmniej szklankę, gdyż dobre nawodnienie organizmu sprzyja przewodzeniu wibracji.
 
Proszę o przybycie 10 min wcześniej, sugeruje zabrać koc do otulenia się

Kategoria: Aktualności