Taniec Świętej Kobiecości

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia dla kobiet.

Spotkania cykliczne spotykamy się od 30. października w każdą środę o godz. 11.00.

Główne założenie to zajęcia tańca kultur Świata, opierające się na praktyce gimnastyki słowiańskiej i jogi, medytacji, pracy z oddechem, pracą nad czuciem i postrzeganiem swojego ciała i generalnie całej siebie.

Połączymy ze sobą wszelkie dostępne narzędzia, które pomogą nam odkryć naszą nieskrępowaną kobiecość, seksapil, dzikość i wielką moc jaka drzemie w każdej z nas. Tańce orientalne, tańce cygańskie, transowe i intuicyjne – wszystkie przywołane w medytacji Nadświadomości , czyli z najczystszego z dostępnych źródeł – własnej Wyższej Jaźni.

Taniec ma uelastyczniać cale ciało i otwierać przede wszystkim biodra i klatkę piersiową, tak, żeby uruchomić swobodny przepływ energii przez główne kanały energetyczne znajdujące się wzdłuż kręgosłupa. Ćwiczenia z gimnastyki słowiańskiej otworzą nas na mądrość płynącą z naszego Rodu i pozwolą stanąć stopami na Ziemi oraz dadzą wstęp do praktyk z energią Kundalini. Joga wzmocni nasze ciała i doda pierwiastka męskiego, żeby cała nasza praca zawierała się w yin/yang . Ćwiczenia oddechowe i automasaż rozprowadzą energię po ciele i będą uwrażliwiać nas na sygnały płynące z wewnątrz..

W każdej rdzennej kulturze taniec jest nieodłącznym elementem praktyk duchowych, dlatego naszym celem jest przypomnieć Wam, jak włączyć ten element do codziennego życia i utrzymywać się w swoich najwyższych wibracjach.
W transie tańca generujemy potężną energię, którą możemy dedykować jako uzdrowienie dla siebie i całej planety.
Każde zajęcia będą równocześnie rytuałem, w którym puszczać będziemy tę energię w przestrzeń i otworzymy się na jej powrót w najlepszej odsłonie. Pamiętaj, to co dajesz wraca do Ciebie pomnożone o efekt, dlatego na zajęciach będziemy rozpalać miłość, błogość, rozkosz, obfitość i wszystko co najpiękniejsze. Spotkania mają bezpośredni wpływ na Twoje życie. Już po pierwszych zajęciach poczujesz różnicę. Staniesz się lekka i piękna, promieniejąca szczęściem i eterycznością.

Zalecamy ubierać się w piękne spódnice i sukienki,owijać się chustami i zakładać piękną biżuterię – tak jakbyście wybierały się na ekskluzywny bal, na którym gracie główną rolę… Sprawcie, by te zajęcia były waszym świętem, waszą cotygodniową ceremonią dla Świątyni w której mieszkacie ❤

Prowadzące:
Jagoda Goździuk – masażystka, specjalizująca się w pracy terapeutycznej na stopach. Wiele lat praktykowałam jogę wg metody Iyengara, później zabrała mnie gimnastyka słowiańska, po to, aby teraz połączyć wszystkie swoje pasje w jedną piękną praktykę Świętej Kobiecości. Taniec i śpiew zawsze naturalnie znajdowały w moim życiu sztandarowe miejsce. Umiem swoim tańcem w magiczny sposób rozruszać inne ciała, a śpiewem koić Duszę

Sandra Dudek – Swoje doświadczenie zdobywałam w Egipcie i Dubaju, dając pokazy tańca brzucha. Od paru lat pracuję w kręgach kamiennych i stamtąd dostaję przekazy mocy, dzięki którym mogę pomagać innym ludziom. Taniec od dziecka był moją pasją. Od 7 lat prowadzę warsztaty pracy z ciałem i uczę jak pracować z energiami


Kategoria: Aktualności