Warsztat jogi terapeutycznej – odcinek lędźwiowy

Warsztaty odbędą się : 01.02.2020r.

Dolegliwości odcinka lędźwiowego to najczęściej zgłaszany problem przez większość osób. Podobnie jest wśród praktykujących jogę i inne formy ruchu. Na tym warsztacie dowiesz się, jak rozumieć mechanizmy prowadzące do bólu lędźwi i jak ich unikać w swojej aktywności. Z jednej strony potrzebna jest właściwa mobilność stawów biodrowych, aby mieć swobodę ruchów miednicy, z drugiej strony – właściwe wzorce ruchowe, aby stabilizować odcinek lędźwiowy w ruchu i codziennym życiu.

Pracę tę możemy z powodzeniem wykonywać przy pomocy asan jogi, jednak w zależności od typu ruchomości należy ją robić nieco inaczej.
W sekwencji omawianych ćwiczeń znajdą się zarówno te, które poprawiają ruchomość, takie, które uczą korygowania wzorców, a także takie, które służą rozluźnieniu nadmiernie napiętych lędźwi.
Oprócz licznych komentarzy dotyczących tego, co i jak ćwiczyć, podczas zajęć znajdzie się wiele odniesień anatomicznych oraz praktycznych wskazówek.
👉Wszyscy zainteresowani mile widziani, niezależnie od poziomu zainteresowania i doświadczenia w praktyce jogi.👈

Prowadzący: Mateusz Stańczak – fizjoterapeuta i nauczyciel jogi. Od 2003r. prowadzi własną szkołę w Poznaniu. Styl nauczania oparty jest wyjściowo na metodzie Iyengara, której rozwiązania są łączone z podejściem fizjoterapeutycznym i pracą ukierunkowaną na fizjologiczną metodykę pracy w asanach.

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 160,00.
Na warsztat obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki, która jest gwarancją miejsca. Zapisy pod nr tel. 501 449 554 ( Asia) , na profilu yogaacademyszczecin lub bezpośrednio w Yoga Academy .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙏


Kategoria: Aktualności