Warsztaty ” The Work of Byron Katie”

Serdecznie zapraszam na warsztaty ” The Work of Katie Byron”, prowadzone przez wspaniałą Agnieszka Róża Banasiak 💜

Sobota, 7 grudnia 2019 o 10:00 – 15:30

Metoda The Work of Byron Katie zwana w Polsce „Pracą” jest sposobem na identyfikowanie i kwestionowanie myśli, które są przyczyną wszelkiego cierpienia na świecie. Jest to droga do pogodzenia się ze sobą i ze światem.
The Work zmniejsza stres – ten chroniczny, który od lat sprawia, że cierpimy na dolegliwości, napięcia w ciele, szarpanie, narzekanie i chorujemy oraz ten codzienny, w którym boimy się trudnych sytuacji, niewygodnych relacji, podejmowania decyzji i okazywania wszelkich uczuć. The Work jest jogą dla umysłu, więc ciało podąża za otwartym, szczęśliwym sposobem postrzegania świata i życia. The Work jest medytacją, więc uczymy się zatrzymania, świadomego oddychania, ruchu, wydawania dźwięków, milczenia, odpoczynku, zauważania, wolności, okazywania miłości w drobiazgach codzienności. The Work wpływa na kreatywność, bo przywraca nam autentyczność i odwagę bycia szczerze sobą. The Work jest życzliwością, więc kończy w nas walkę o naprawianie świata, kończy cierpienie dźwigania problemów innych na swoich barkach. Jest zaufaniem do życia, które jest zawsze dobre, właściwe i doskonale zaaranżowane dla nas. The Work może być codzienną praktyką, która przynosi spokój wewnętrzny i daje pokój światu. The Work można wyjaśnić również tymi dwoma pytaniami: „Czy chcesz być wolny i szczęśliwy czy chcesz mieć rację?” oraz ” W czyich sprawach jesteś – cudzych, Boga czy swoich?”

👉Warsztaty odbędą się w sobotę 7 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00. W przerwie zaplanowana jest kawa, herbata, woda i mała przekąska.
Koszt warsztatu to 250,00. Ze względu na liczbę osób ograniczoną do 10-iu, konieczne są zapisy oraz wpłata zaliczki.
W celu rezerwacji proszę o kontakt pod nr tel. 501 449 554 Asia , poprzez profil na fb Yoga Academy Szczecin lub bezpośrednio w Yoga Academy Szczecin 👈
ZAPRASZAM 🙏💜


Kategoria: Aktualności