Kurs jogi dla początkujących-zdrowa praktyka w asanach

PIĄTEK, 8 PAŹDZIERNIKA 2021 O 17:30 UTC+02 – 18:45 UTC+02

Rozpoczynasz praktykę jogi? Może się wahasz, bo nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz wrócić po przerwie, usystematyzować swoją wiedzę, aby bezpiecznie i samodzielnie cieszyć się asanami?
Jeśli potrzebujesz przyjaznej i przystępnej praktyki pod życzliwym i doświadczonym okiem oraz podstawowej wiedzy na temat najistotniejszych zagadnień pracy w asanach, zapraszam Cię na 8-tygodniowy kurs jogi.
W trakcie 8 spotkań, krok po kroku, przejdziemy przez podstawy stabilności i rozluźnienia w asanach, ruchomości miednicy, pracy mięśni głębokich dna miednicy i brzucha, pracy stóp – w podstawowych pozycjach stojących, siedzących, skrętnych, skłonach do przodu, wygięciach w tył i przygotowaniu do pozycji odwróconych. Wszystko to w kontakcie ze swoim oddechem dla budzenia świadomości ciała, zdrowego kręgosłupa, budowania siły i elastyczności.
Każde zajęcia rozpoczniemy od krótkiej medytacji, wyciszenia. Następnie poprzez ruch zsynchronizowany z oddechem, szanując możliwości i ograniczenia swojego ciała, poznamy podstawowe asany i sekwencje asan. Praktykę zakończymy krótkim relaksem w pozycji leżącej. A wszystko to w stałej grupie w Yoga Academy.
Zapisz się do 24 września
– wysyłając maila – go.lukaszewicz@gmail.com
– lub dzwoniąc – 608 66 28 67
Skontaktuj się również, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.
INWESTYCJA:
390 zł za cały kurs;
I część – 140 zł płatne do 24.09.2021
II część – 250 zł – płatne w pierwszym dniu zajęć
Jak się przygotować:
wygodny strój do praktyki. Zwykle ćwiczymy boso, ale przydadzą się skarpetki i ciepła bluzy. Maty, koce, wałki są w sali (dezynfekujemy je po każdych zajęciach), jeśli masz swoją matę, koc, zabierz ze sobą.
Przed zajęciami zgłoście proszę problemy ze zdrowiem, takie jak: urazy kręgosłupa, kolan, barków, przewlekłe choroby (w tym nadciśnienie), zgłoście również ciążę lub menstruację.
PROWADZENIE:
Gosia Łukaszewicz – w praktyce jogi od kilkunastu lat – równoważy rozluźnienie, odpuszczanie z aktywnością, siłą i wyzwaniem. Praktykuje bycie uważną i życzliwą na sygnały płynące z ciała oraz umysłu, aby dostrzegać, co jej szkodzi, a co aktualnie służy i podążania za tym – dla spokoju i rozluźnienia, gdy tego potrzebuje lub siły i wytrwałości, kiedy czuje, że taka aktywność.
 

Kategoria: Aktualności