Wykład ” The Work of Byron Katie” – 08.11.2019r.

Serdecznie zapraszam na wykład z Agnieszka Róża Banasiak , który jest wprowadzeniem do warsztatów ” The Work of Byron Katie”.

Start 08.11.2019 godz. 19.00.

Metoda The Work of Byron Katie zwana w Polsce „Pracą” jest sposobem na identyfikowanie i kwestionowanie myśli, które są przyczyną wszelkiego cierpienia na świecie. Jest to droga do pogodzenia się ze sobą i ze światem. Byron Katie odkryła, że gdy nie wierzyła w myśli, odczuwała spokój, a gdy wierzyła – cierpiała. Zdała sobie sprawę, że przyczyna jej depresji i problemów nie leżała w świecie, który ją otaczał, lecz w jej własnych przekonaniach na jego temat. W przebłysku olśnienia Katie zauważyła, że nasze próby znalezienia szczęścia są nie takie, jak trzeba. Zamiast usiłować zmienić świat, tak by odpowiadał naszym przekonaniom o tym, jak „powinien” wyglądać, możemy te przekonania zakwestionować i poprzez spotkanie z rzeczywistością, taką jaka jest, doświadczyć niewiarygodnej wolności i radości. Katie opracowała prostą, skuteczną metodę wglądu w siebie nazywaną The Work – Pracą.

Koszt uczestnictwa w wykładzie – 30,00 zł.
Na wykład obowiązują zapisy – pod nr tel 501 449 554, poprzez stronę Yoga Academy Szczecin lub na miejscu w Yoga Academy Szczecin.

Agnieszka Róża Banasiak, prowadząca wykład, to nauczycielka biologii i przyrody oraz The Work of Byron Katie. Miłośniczka życzliwej rzeczywistości, która od 7 lat doświadcza zmiany własnego sposobu myślenia czyli życia. The Work nazywa życiem w zachwycie, bo w każdych okolicznościach można czuć miłość i wsparcie Życia. Ćwiczy jogę, medytuje, tańczy tango argentyńskie, odżywia się na surowo, maluje, pisze, wsłuchuje się w siebie i podąża z zachwytem poprzez różne warianty wydarzeń, spotkań czyli terapeutycznych możliwości zrozumienia kim naprawdę jesteśmy. Ukochała The Work całą sobą, gdyż myśli spotykamy w codziennym życiu, w każdym momencie i nie wiedząc, że myśli nie są nasze, nie są osobiste i nie możemy się ich pozbyć, wpadamy w bolesne i stresujące strategie przetrwania. Sprawdziła w swoim doświadczeniu, że cierpienie jest opcjonalne, a nie obowiązkowe. Od 7 lat doświadcza codziennie, że warto kwestionować myśli – świat się zmienia, gdy my zmieniamy przekonania i stajemy się otwarci i życzliwi.
ZAPRASZAM!!!


Kategoria: Aktualności