Pieniądze są potrzebne czy pieniądze szczęścia nie dają?

 
 
Sobota, 22 lutego 2020 o 11:00 – 14:00
 

Zapraszamy na kolejny warsztat metodą The Work of Byron Katie , który poprowadzi niezwykła Agnieszka Róża Banasiak 🙏

Za pomocą 4 pytań i odwróceń, zakwestionujemy kilka powszechnych, stresujących przekonań na temat pieniędzy. Bo każdy z nas chce, by temat bogactwa i obfitości nie przynosił stresu. Ilu z nas wierzy w to, iż potrzebuje więcej pieniędzy? Jak reagujemy, gdy wierzymy w myśl, że potrzebujemy więcej pieniędzy i ich nie mamy? Być może przywykliśmy do codziennego stresu zarabiania i wydawania pieniędzy. Być może mamy ochotę przyjrzeć się temu sposobowi myślenia i ponownie poczuć lekkość w temacie? 🙂

Umiejętność zauważania co jest rzeczywiste, a co wyobrażone sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. I wolni od strachu, bardziej kreatywni, zdrowi, otwarci na życie z pasją. Kwestia pieniędzy pozostaje życzliwa, bo nikt nie ma więcej pieniędzy w danym momencie niż to, co ma. Jak nauczyć się zauważać myśli bojkotujące życie w dobrobycie? Jak nauczyć się zauważać co powoduje wiara w przekonania, która odbiera poczucie bogactwa, które właśnie mamy? Jak wybaczyć bolesne sytuacje, w których pieniądze odgrywały kluczową rolę naszym zdaniem?

Prowadząca warsztat Agnieszka Róża Banasiak – nauczycielka biologii i przyrody oraz The Work of Byron Katie. Miłośniczka życzliwej rzeczywistości, która od 7 lat doświadcza zmiany własnego sposobu myślenia czyli życia. The Work nazywa życiem w zachwycie, bo w każdych okolicznościach można czuć miłość i wsparcie Życia. Ćwiczy jogę, medytuje, tańczy tango argentyńskie, odżywia się na surowo, maluje, pisze, wsłuchuje się w siebie i podąża z zachwytem poprzez różne warianty wydarzeń, spotkań czyli terapeutycznych możliwości zrozumienia kim naprawdę jesteśmy. Ukochała The Work całą sobą, gdyż myśli spotykamy w codziennym życiu, w każdym momencie i nie wiedząc, że myśli nie są nasze, nie są osobiste i nie możemy się ich pozbyć, wpadamy w bolesne i stresujące strategie przetrwania. Sprawdziła w swoim doświadczeniu, że cierpienie jest opcjonalne, a nie obowiązkowe. Od 7 lat doświadcza codziennie, że warto kwestionować myśli – świat się zmienia, gdy my zmieniamy przekonania i stajemy się otwarci i życzliwi.
💜ZAPRASZAMY 💜
Warsztat odbędzie się w godzinach 11:00 – 14:00 , w trakcie których przewidziana jest krótka przerwa.
Koszt to 200,00. Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób, tak więc na warsztat obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki.
Zapisy na profilu Yoga Academy Szczecin , bezpośrednio w recepcji lub pod nr tel. 501 449 554 – Asia .


Kategoria: Aktualności